Komody

przez - Brak komentarzy admin

W każdej sypialni niezbędna jest komoda, dzięki której nasza sypialnia staje się bardziej funkcjonalna. Komody doskonale dopasują się także do innego typu pomieszczeń. Nasza firma zajmuje się produkcją komód, które swym niebanalnym wyglądem i estetyką wykonania zauroczą najwybredniejszych klientów.

Komody zamiast szafy!

Zamiast szafy warto zaopatrzyć się w piękną stylową komodę (na przykład z drewna bukowego), która będzie pasować do naszego wnętrza. Musimy jednak pamiętać, aby była ona przede wszystkim praktyczna. Wielkość mebla ma tu bardzo duże znaczenie. Mając dość pokaźną garderobę, musimy nabyć mebel lub dwa, w którym pomieścimy wszystkie nasze rzeczy. Warto także zwrócić uwagę na stan naszego zdrowia. Jeśli jesteśmy w większym lub mniejszym stopniu alergikami, powinniśmy koniecznie zaopatrzyć się w mebel wyprodukowany z ekologicznych, antyalergicznych materiałów. Zarówno szafka nocna, jak i komoda powinna być bardzo solidnie wykonana.

Mebel musi pasować do wnętrza!

Efekt wizualny jest również ważny. Mebel koniecznie musi pasować do wystroju wnętrza (inne meble, kolor ścian itp.). Warto, aby mebel, w którym będziemy przechowywać nasze rzeczy był wyposażony w szuflady oraz dużą ilość półek. Umożliwi nam to segregację naszej garderoby.

Komody produkowane przez firmę ARBORA wykonane są z litego drewna bukowego, pieczołowicie wykończone pasują swym ponadczasowym wyglądem do wielu mieszkań w różnych aranżacjach. Komody zaprojektowane z myślą o wygodzie komponują się zarówno z wnętrzem sypialni urzekającym swym ciepłem, jak również z pomieszczeniem z nowoczesnym „pazurem”. Wszystkie wyroby wykańczane są olejem meblowym, który podkreśla naturalny rysunek drewna i sprawia, że powierzchnia komody posiada aksamitną półmatową powłokę. Samo drewno natomiast pozostaje ciągle żywe, posiada w żaden sposób nieograniczoną swobodę oddychania i dodatkowo podwyższoną odporność na niektóre czynniki atmosferyczne. Zastosowanie takiego rozwiązania daje możliwość obcowania z meblem w stu procentach ekologicznym i zdrowym, na co coraz częściej zwracają uwagę klienci. Wielofunkcyjność naszych komód z pewnością spełni Państwa oczekiwania, a solidność ich wykonania zapewni trwały i długi okres użytkowania.

Przejdź do sklepu>>