łóżko z pojemnikiem na pościel BENITO MBox CR

Łóżko z pojemnikiem na pościel w systemie MBox

przez - Brak komentarzy admin

 

Łóżko z pojemnikiem na pościel – co to takiego

 

Łóżka z pojemnikiem na pościel stały się w ostatnich latach bardzo popularnym rozwiązaniem szczególnie w sypialniach gdzie pożądana jest każda wolna przestrzeń do przechowywania. To nic innego jak zwyczajne łóżko z dodatkowym elemntem jakim jest pojemnik na pościel. Dostęp do pojemnika możliwy jest dzięki stelażowi podnoszonemu. Proponowane przez nas nowe konstrukcje opierają się o wysokiej klasy stelaż w systemie MBox dzięki czemu łatwość podnoszenia i opuszczania jest wręcz intuicyjna. Stelaże tego typu należą do rozwiązań z tak zwanej wyżej półki a to za sprawą bardzo wysokiego poziomu wykonania oraz użytych materiałów. Dodatkowe wyposażenie łóżka w pojemnik na pościel powoduje że mebel dostaje dodatkową funkcjonalność przy jednoczesnym zachowaniu elegancji i solidności łóżka.

Łóżko z pojemnikiem  – dla kogo?

 

W zasadzie nie można w żaden sposób wskazać dla kogo przeznaczone są łóżka z pojemnikiem na pościel. Szybko okazuje się że dodatkowa przestrzeń pod łóżkiem może być wykorzystana przez każdego użytkownika bez względu na fakt czy w sypialni znajduje się szafa czy też nie. Wbrew pozorom nazwa pojemnik na pościel nie odzwierciedla w najmniejszym stopniu sposobu wykorzystania tego dodatkowego mebla. Otórz z badań przeprowadzonych na pewnej grupie użytkowników łóżek z pojemnikem na pościel wynika, że większość z nich przechowuje pod łóżkiem przedmioty sezonowego użytku a nie właśnie wspomnianą pościel. Najczęściej w pojemniku znajdowały się takie przedmioty jak koce, kurtki zimowe, zimowe buty i odzież. Dalej znaleźć można było zabawki czy sprzęt do wędkowania czy fotografii. Do przechowywania pościeli przyznała się tylko nieliczna grupa  i co ciekawe, pościel chowało się głównie pod przymusem szybkiego uprzątnięcia sypialni w obliczu zbliżającej się wizyty gości.
Tak czy inaczej to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie stanowi bardzo przydatny dodatek do łóżka które i tak w sypailni musi być.

Dlaczego ARBORA

 

Naszą ofertę kierujemy do tych Klientów, którzy przede wszytkim cenią sobie funkcjonalność i elegancję opartą na bryle naturalnego litego drewna bukowego. Solidność i stylowość to cechy wyróżniające nasze meble. Każde łóżko z pojemnikiem na pościel charakteryzuje dokładność wykonania wynikająca z doświadczenia i znajomości tematu a ponadczasowy wygląd łóżek z pewnością urozmaici specyficzny klimat każdej sypialni, a także sprawi, że stanie się ona jeszcze bardziej funkcjonalna. Dzięki zastosowaniu łóżka z pojemnikiem na pościel, w którym możemy przechowywać nie tylko pościel ale również inne rzeczy, zwiększymy przestrzeń w sypialni i być może wygospodarujemy nowe miejsce dla rzeczy które nie mogą sobie go znaleźć. Wszystkie łóżka wykańczamy olejem meblowym. Całkowicie ekologiczny mebel w sypialni to niewątpliwy atut zapewniający spokojny i zdrowy sen. Atrakcyjność naszych łóżek z pojemnikiem na posciel podnoszą wyskoiej klasy stelaże podnoszone. Charakteryzuje je duża ilość listew elastycznych sprawiająca że gęstość stelaża odpowiada każdym normom stosowania materacy. Dodatkowo w strefie lędźwiowej mozliwa jest regulacja twardości.
Łóżko drewniane z pojemnikiem na pościel i szafka nocna to idealne dopełnienie sypialni, zwiększające jej funkcjonalność i estetykę. Dzięki swej niebanalnej formie i niewątpliwym wdzięku zauroczą każdego najbardziej wymagającego Klienta.

Przejdź do sklepu>>