masz pytania - zadzwoń:

Łóżka z pojemnikiem na pościel

Firma Arbora oferuje drewniane łóżka z pojemnikiem na pościel w wielu wariantach kolorystycznych oraz w różnych rozmiarach. Dzięki temu z łatwością dopasujesz meble do swojego stylu i pozostałego wyposażenia wnętrz. Łóżka wstępują w standardowych rozmiarach tj. 140×200, 160×200, 180×200 cm. Dzięki temu w zależności od wielkości mogą służyć jako łóżka jedno- oraz dwuosobowe. Producent daje także możliwość wyboru kolorystyki oraz różnych opcji wezgłowia. Solidna konstrukcja oraz wykonanie ramy łóżka z litego drewna bukowego daje gwarancję najwyższej na rynku jakości. Tak wykonane łóżka drewniane z pewnością będą służyły długie lata.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą drewnianych łóżek, które pozwolą na stworzenie przytulnej i funkcjonalnej sypialni.

Drewniane łóżka z pojemnikiem

Drewno to surowiec szlachetny i ponadczasowy. Drewniane meble były modne kilkadziesiąt lat temu i nadal nie brakuje ich zwolenników. Te wykonane z twardych gatunków drewna, do których zalicza się m.in. dąb i buk, mogą służyć nawet kilku pokoleniom. Pewnie każdy z nas widział, a nie jeden na pewno marzył o starych, drewnianych komodach, kredensach, bądź łóżkach z historią.


Funkcjonalne rozwiązanie

Łóżko to mebel, który musi znaleźć się w każdej sypialni, jednak często mamy problem z wyborem odpowiedniego modelu. Wszystkim zależy na tym, aby łóżko było przede wszystkim wygodne i miało odpowiednią wielkość. Spędzamy przecież w nim ponad połowę życia! Niestety często ograniczają nas małe, trudno ustawne wnętrza, gdzie trudno pomieścić większe łóżko oraz dużą szafę. Idealnym rozwiązaniem w takim przypadku są drewniane łóżka z pojemnikiem na pościel.Firma Arbora oferuje duży wybór tego typu mebli, które pozwolą stworzyć w pełni funkcjonalną sypialnię. Pojemne schowki umieszczone pod powierzchnią spania będą idealnym miejscem do schowanie nie tylko pościeli, ale także wszelkich koców, narzut na łóżko, czy poduszek. Sprawdzi się także jako miejsce do chowania rzeczy sezonowych, na przykład ubrań zimowych, kurtek i butów. Dzięki zamontowaniu podnośników gazowych otwieranie pojemnika jest bardzo łatwe, nie wymaga użycia dużej siły oraz w pełni bezpieczne.

...rysunek drewna i naprawdę precyzyjne wykończenie łóżka mile mnie zachwyciły...

Pani Ania z Warszawy