SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI +48 607 311 930

Stelaże do łóżka

Nasze stelaże produkowane są z drewna wysokiej jakości. Rama wykonana z twardego drewna bukowego i elastyczne listwy z brzozy to gwarancja długiej żywotności stelaża. Dzięki temu zapomnisz o irytującym skrzypieniu i trzeszczeniu łóżka przy każdym ruchu. Występujące m.in. w stelażu Super R6 czerwone listwy o większej grubości i sztywności dodatkowo zabezpieczają podczas snu odcinek lędźwiowy, a zamontowane szersze listwy w stelażu Double T5 wpływają na zwiększenie elastyczności i wytrzymałości. To tylko przykłady rozwiązań stosowanych w naszych produktach, które odznaczają się wysoką jakością i są w stanie zapewnić spokojny i zdrowy sen każdemu.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Arbora, gdzie znajdziesz zarówno stelaże, jak i stylowe drewniane łóżka i komody.

206,00 238,00 
258,00 360,00 
184,00 328,00 

Od tego jak się wysypiamy, zależy nie tylko nasze samopoczucie, ale także zdrowie. Spokojny sen zaowocuje energią do działania, natomiast permanentne niewyspanie prędzej, czy później odbije się na naszej kondycji. Wbrew pozorom nie tylko materac ma wpływ na komfort snu, ale także stelaż, który stanowi podparcie dla materaca, a tym samym dla naszego ciała.

Niepozorny wygląd, ważna funkcja

Większość osób, które stoją przed wyborem idealnego, wygodnego łóżka traktuje temat stelaża trochę po macoszemu. Zwracamy uwagę na ramę łóżka, wybierając tą która pasuje do stylistyki naszej sypialni i ma odpowiedni wymiar, a następnie koncentrujemy się na wyborze wygodnego materaca. Niestety zwykle wybór stelaża pochłania najmniej czasu i jest to często decyzja nieprzemyślana. Efektem może być sytuacja, gdzie pomimo drogiego materaca najwyższej jakości, nasze łóżko nie jest tak komfortowe jakbyśmy tego oczekiwali.

Niepozorny wygląd stelaża nie oznacza, że jego funkcja jest nieznaczna. Dzięki niemu materac może lepiej dopasować się do kształtu ciała, a zachowana odpowiednia cyrkulacja powietrza zabezpiecza przed nadmiernym powstawaniem bakterii i roztoczy.

Stelaże wysokiej jakości

Każdy z nas ma inne oczekiwania i potrzeby, dlatego nasza oferta obejmuje różne rodzaje stelaży. Dostępne produkty można podzielić na stelaże nieregulowane i regulowane. Te drugie sprawdzą się nawet u najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują od stelaży jeszcze więcej. Jako producent stelaży możemy zaoferować klientom także możliwość wykonania produktów w nietypowych rozmiarach.

JEŚLI MASZ PYTANIA, WĄTPLIWOŚCI, SUGESTIE - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

- chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego modelu do Twojej wymarzonej sypialni