Łóżka bukowe bezpośrednio od producenta

przez... - Brak komentarzy Paweł Andrzejewski

Szukasz wygodnego i efektownego łóżka w dobrej cenie? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Produkujemy drewniane modele w wielu wersjach. Możesz więc zdecydować się na łóżko klasyczne lub nowoczesne, z pojemnikiem na pościel, które sprawia wrażenie, jakby lewitowało nad ziemią. Przeczytaj ten wpis i dowiedz się, dlaczego warto kupować meble prosto od producenta.

Zawsze modne

Są zarazem piękne i solidne. Łóżka z litego drewna bukowego to inwestycja na lata. Śpi się w nich i wypoczywa z przyjemnością, bo mają charakterystyczny zapach. Poza tym są ciężkie, stabilne, odporne na obciążenia i duży nacisk. Ważne są również ich walory estetyczne. Wzory utworzone ze słojów są unikatowe – nie ma dwóch jednakowych kawałków drewna. Łóżka te stanowią więc oryginalną ozdobę każdego wnętrza, dlatego są doceniane przez projektantów.

Nigdy nie wychodzą z mody, bo można je zestawić z wieloma elementami. Świetnie prezentują się zarówno z materiałami naturalnymi (takimi jak kamień, różnego rodzaju tkaniny), jak i z metalem czy szkłem. Dlatego są wykorzystywane w stylu rustykalnym, vintage, skandynawskim i w wielu innych. Olbrzymie, bukowe łóżka często są kupowane do nowoczesnych, eklektycznych apartamentów i do loftów, w których dominują otwarte przestrzenie.


 

Najlepszy wybór

Właściwości drewna bukowego same w sobie są zachętą do zakupu takiego właśnie łóżka. Gatunek ten jest trwały i ma elegancki wygląd. Aby go zachować, zabezpieczamy meble specjalnym olejem i wysokiej jakości woskiem, który chroni powierzchnię przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak między innymi woda i światło.

Jako producent łóżek z drewna dbamy o precyzyjne wykończenie. Starannie dobieramy materiały i nadzorujemy produkcję, ponieważ zależy nam, by oferowane przez nas produkty były doskonałe pod względem jakości i wytrzymałości. Na przestrzeni lat zostało to docenione przez wielu Klientów. Dołącz do nich i przekonaj się, że nasze drewniane meble są nie tylko efektowne, ale przede wszystkim funkcjonalne i świetnie wykonane.

Na wymiar

Potrzebujesz czegoś ekstra? U nas na pewno to znajdziesz. Przykładem jest łóżko Balduczi, które ma bardzo prostą budowę, ale wygląda, jakby unosiło się w powietrzu. Niemal całkowicie pozbawione jest detali, a jednak robi ogromne wrażenie. Konstrukcja wykonana z litego drewna przyciąga wzrok, a brak tradycyjnych nóżek sprawia, że to łóżko uznawane jest za wyjątkowe. Dodatkowym jego atutem jest pojemnik na pościel. Mebel ten łączy więc w sobie nowoczesne wzornictwo i praktyczne rozwiązania. 

W ofercie mamy także tradycyjne modele, bardzo chętnie kupowane, takie jak łóżko Agie. Jeśli więc lubisz prostotę i klasyczne piękno, to będzie coś dla Ciebie. Jako producent wykonujemy też meble na wymiar. Dokonujemy drobnych modyfikacji, jeżeli takie jest życzenie Klienta. W większości przypadków pozostawiamy dowolność przy wyborze koloru i zagłówka. Jeśli więc marzysz o idealnym łóżku do sypialni, zwróć się do nas. Wspólnie wybierzemy taki model, który będzie dopasowany zarówno do Twoich potrzeb, jak i do wystroju wnętrz.

Ty decydujesz

Decydujący głos w procesie powstawania mebli zawsze ma Klient. Istnieje możliwość zindywidualizowania każdego zamówienia. Pozwalamy także na oglądanie łóżek we wczesnej fazie ich produkcji. To kolejna zaleta kupowania produktu prosto od producenta. Istotne są również względy finansowe. W ramach sprzedaży bezpośredniej unikasz płacenia marży. Poza tym przed podjęciem decyzji możesz zapoznać się z surowcami i rodzajem wykorzystywanego drewna. Jesteśmy otwarci na współpracę i z przyjemnością dzielimy się naszym doświadczeniem. Zachęcamy więc do zadawania pytań i angażowania się w proces twórczy.

Polska marka

Tworzenie drewnianych mebli to nasza pasja. Proponujemy wiele łóżek z litego drewna. Są one bardzo zróżnicowane, jednak wszystkie odznacza doskonała jakość wykonania. Kupując je, wspierasz polską markę. Tym samym pozwalasz nam się rozwijać i jeszcze bardziej udoskonalać warsztat. Serdecznie zapraszamy na zakupy!

 

Sprawdź nasze produkty!