łóżka z pojemnikiem na pościel BENITO MBox CR

Łóżka z pojemnikiem na pościel w systemie MBox

przez... - Brak komentarzy Łukasz

Łóżka z pojemnikiem na pościel – co to takiego?

 

Łóżka z pojemnikiem na pościel stały się w ostatnich latach bardzo popularnym rozwiązaniem szczególnie w sypialniach, gdzie pożądana jest każda wolna przestrzeń do przechowywania. To nic innego jak zwyczajne łóżko z dodatkowym elementem jakim jest pojemnik na pościel. Dostęp do pojemnika możliwy jest dzięki zamontowaniu podnoszonego stelaża. Proponowane przez nas nowe konstrukcje opierają się o wysokiej klasy stelaż w systemie MBox, dzięki czemu łatwość podnoszenia i opuszczania jest wręcz intuicyjna. Stelaże tego typu należą do rozwiązań z tak zwanej wyżej półki. Osiągnięto to za sprawą bardzo wysokiego poziomu wykonania oraz wysokiej jakości użytych materiałów. Dodatkowe wyposażenie łóżka w pojemnik na pościel powoduje, że mebel dostaje dodatkową funkcjonalność przy jednoczesnym zachowaniu elegancji i solidności łóżka.

Łóżka z pojemnikiem na pościel – dla kogo?

 

W zasadzie nie można w żaden sposób wskazać dla kogo przeznaczone są łóżka z pojemnikiem na pościel. Szybko okazuje się, że dodatkowa przestrzeń pod łóżkiem może być wykorzystana przez każdego użytkownika bez względu na fakt, czy w sypialni znajduje się szafa, czy też nie.

Wbrew pozorom nazwa pojemnik na pościel nie odzwierciedla w najmniejszym stopniu sposobu wykorzystania tego dodatkowego mebla. Otóż z badań przeprowadzonych na pewnej grupie użytkowników łóżek z pojemnikem wynika, że większość z nich przechowuje pod łóżkiem przedmioty sezonowego użytku, a nie właśnie wspomnianą pościel. Najczęściej w pojemniku znajdowały się takie przedmioty jak: koce, kurtki zimowe, zimowe buty i odzież. Dalej znaleźć można było zabawki, czy sprzęt do wędkowania i fotografii. Do przechowywania pościeli przyznała się tylko nieliczna grupa. Co ciekawe, pościel chowało się pod łóżo głównie pod przymusem szybkiego uprzątnięcia sypialni w obliczu zbliżającej się wizyty gości. Tak czy inaczej to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie stanowi bardzo przydatny dodatek do łóżka, które i tak w sypailni musi być.

Dlaczego ARBORA?

 

Naszą ofertę kierujemy do tych Klientów, którzy przede wszytkim cenią sobie funkcjonalność i elegancję opartą na bryle naturalnego litego drewna bukowego. Solidność i stylowość to cechy wyróżniające nasze meble. Każde łóżko z pojemnikiem na pościel charakteryzuje dokładność wykonania wynikająca z doświadczenia i znajomości tematu.

Ponadczasowy wygląd łóżek z pewnością urozmaici specyficzny klimat każdej sypialni, a także sprawi, że stanie się ona jeszcze bardziej funkcjonalna. Dzięki zastosowaniu łóżka z pojemnikiem na pościel, w którym możemy przechowywać wiele różnych rzeczy, zwiększymy przestrzeń w sypialni i być może wygospodarujemy nowe miejsce dla rzeczy, które nie mogą sobie go znaleźć. Wszystkie łóżka wykańczamy olejem meblowym. Całkowicie ekologiczny mebel w sypialni to niewątpliwy atut zapewniający spokojny i zdrowy sen.

Atrakcyjność naszych łóżek z pojemnikiem na pościel podnoszą wysokiej klasy stelaże podnoszone. Charakteryzuje je duża ilość listew elastycznych sprawiająca, że gęstość stelaża odpowiada każdym normom stosowania materacy. Dodatkowo w strefie lędźwiowej możliwa jest regulacja twardości.

Łóżko drewniane z pojemnikiem na pościel i szafka nocna to idealne dopełnienie sypialni, zwiększające jej funkcjonalność i estetykę. Dzięki swej niebanalnej formie i niewątpliwym wdzięku zauroczą każdego najbardziej wymagającego Klienta.

Przejdź do sklepu>>