Strona główna » Czas realizacji

Czas realizacji

O czasie realizacji zamówienia informuje zapis na każdej ze stron produktu oraz informacja o dostępności na listingu produktów.  Czas może się różnić w zależności od rodzaju mebla i jego aktualnym statusie magazynowym. Co to oznacza? Jeśli podany czas realizacji np. szafki nocnej wynosi przykładowo do 2 tygodni a łóżka 3-4 tygodni to zamawiając łóżko i szafkę producent określi maksymalny czas realizacji odpowiadający meblowi z dłuższym terminem czyli 3-4 tygodni.
 

termin realizacji


UWAGA!!! Ze względu na różne dodatkowe projekty wykonywane przez firmę ARBORA wiążącym czasem realizacji jest ten podany na fakturze proforma, mogący różnić się od tego podanego na stronie.

Każde złożone zamówienie jest potwierdzane przez Sprzedawcę poprzez fakturę proforma, w której znajduje się dokładny czas realizacji zamówienia.  Termin ten jest liczony od dnia zaksięgowania wpłaty/przedpłaty za zamówienie. Po zaksięgowaniu wpłaty/przedpłaty na koncie Sprzedawca realizuje zamówienie w terminie nie dłuższym niż podany w proformie. W przypadku zamówień realizowanych w systemie przedpłata/wpłata i pozostała kwota przed wysyłką mebli, Sprzedawca poinformuje Nabywcę drogą elektroniczną o gotowości do wysyłki prosząc o uregulowanie pozostałej kwoty zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty pozostałej kwoty zamówienia, towar zostaje wysłany w terminie uzgodnionym z Nabywcą.

W przypadkach innych niż opisane powyżej możliwa jest konsultacja telefoniczna bądź mailowa i indywidualne ustalenie czasu realizacji oraz terminu dostawy.

Do czasu dostarczenia przesyłki nie wlicza się dni wolnych od pracy (soboty, niedziele i święta) oraz dni wolnych od pracy u przewoźnika, Sprzedawca nie odpowiada za utrudnienia czy opóźnienia w dostawie towaru nie wynikające z jego winy.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt


Przejdź do strony głównej

Polecamy

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu