Strona główna » Blog » Płyta meblowa Arbora

Płyta meblowa Arbora

Data dodania: 13-03-2014


Firma Arbora to nie tylko drewniane meble. Firma od początku swojej działalności zajmuje się produkcją elementów z drewna bukowego takich jak płyty meblowe, blaty, trepy, parapety. Czym charakteryzują się płyty meblowe wykonywane przez naszą firmę? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Klejona płyta meblowa

 

Specjalnością spółki stało się wytwarzanie klejonej płyty meblowej, a wysoką jakość naszych wyrobów potwierdza fakt występowania na rynku UE mebli opartych na naszych podzespołach. Produkowana przez nas płyta meblowa z litego drewna bukowego przeznaczona jest dla różnych zastosowań. Specjalizujemy się w produkcji płyty meblowej bukowej klejonej z całych listew. Nasza oferta jest skierowana do producentów mebli i hurtowni drewna, jak również mniejszych rzemieślników, zajmujących się wykonawstwem schodów, produkcją mebli, czy wykończeniem wnętrz w elementy drewniane.

Charakterystyka płyt meblowych

 

Standardowe grubości produkowanych przez nas płyt są ściśle związane z aktualną produkcją mebli sypialnianych. Przy określonej współpracy możemy produkować płytę o ustalonych wymiarach. Posiadamy własne profesjonalne zaplecze w postaci traku i zautomatyzowanej suszarni, stąd możemy produkować płytę w innych grubościach.

Gotowe formatki są szlifowane papierem o granulacji 120. Inny typ wykończenia jest możliwy do ustalenia w drodze indywidualnych ustaleń. Możemy również frezować krawędzie płyty. Wilgotność płyt wynosi 8% ± 2%. Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od zamawianej ilości, jakości i specyfikacji wymiarowej. W przypadku płyty litej ceny ustalamy w oparciu o długość formatki. Proponujemy następujące przedziały długości:

  • do 1200 mm
  • 1201 – 1900 mm
  • 1901 – 2200 mm

 

Zapraszamy do współpracy w zakresie produkcji półfabrykatów z litego drewna bukowego (płyta meblowa, elementy meblowe) do Państwa produkcji. W przypadku zainteresowania szczegółami współpracy prosimy o kontakt, pod numerami telefonu 607 311 930, 607 297 360 oraz adresem e-mail: info@arbora.com.pl.


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog

Polecamy

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu